Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Лучинчицька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04326997) був реорганізований і увійшов до складу Вендичанської громади

Постійні комісії

Постійна комісія з питань депутатської діяльності і етики, гласності соціальної справедливості діяльності ради:

Голова комісії - Підопригора Валентина Борисівна

1. Євдокімов Анатолій Дмитрович
  2. Осаулко Людмила Вікторівна

Постійна комісія з питань планування, фінансів та бюджету, економічних реформ, транспорту, зв’язку, регулювання земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища:

Голова комісії - Кравчук Світлана Михайлівна

1. Буряк Сергій Миколайович
  2. Шаламай Любов Миколаївна
  3. Айрапетян Гріша Мартинович

Постійна комісію з питань соціального  захисту  населення, освіти,  культури, спорту, охорони  здоров’я, духовного відродження, дотримання законності і забезпечення правопорядку:

Голова  комісії - Заболотна Наталія Миколаївна

1. Марчук  Олександр Вікторович
  2. Саєнко Валентин Михайлович
  3. Медвідь  Тетяна  Петрівна

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування